Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 10:00 - 22:00 Cumartesi - Pazar: 10:00 - 22:00

Adres

Adres

Büyükdere Cd. No: 171
1.Levent İstanbul

İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 212 344 06 71
Fax: 0 212 344 06 61
Mail: info@metrocity.com.tr

Alışveriş Merkezimiz bünyesinde esnaf ve sanatkarlara yönelik olarak kiralık mağazalar bulunmaktadır.
Detaylı bilgiyi İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden alabilirsiniz.
Telefon : 0 212 344 06 60 Faks : 0 212 344 06 61

Metro ile Ulaşım

TAKSİM İSTİKAMETİNDEN ULAŞIM:

MetroCity Alışveriş Merkezi, Hacıosman – Yenikapı metro hattı ile 12 dakika gibi kısa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Alışveriş Merkezi içine 1. Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “MetroCity Çıkışı” olarak yönlendirilmiş yürüyen merdivenler izlenerek alışveriş merkezine en kısa yoldan ulaşılabilir.

Araba ile Ulaşım

MASLAK VE FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜ İSTİKAMETİNDEN ULAŞIM:

MetroCity Alışveriş Merkezi, 1. Levent Büyükdere Caddesi üzerinde bulunduğundan Fatih Sultan Mehmet köprüsü istikametinden gelen araçların köprüyü geçtikten sonra ikinci çıkış olan Levent – Sarıyer çıkışını kullananarak Zincirlikuyu – Beşiktaş istikametine yönelmeleri halinde MetroCity Alışveriş Merkezi, Maslak istikametinden gelen Büyükdere caddesi üzerinde sağ kolda görülecektir.

BEŞİKTAŞ – ZİNCİRLİKUYU İSTİKAMETİNDEN ULAŞIM:

Bu istikametten gelindiğinde sol kolda kalan Zincirlikuyu mezarlığı bitimindeki MetroCity Alışveriş Merkezi geçildikten sonra, Gültepe çıkışından çıkılarak soldaki ayrımdan Büyükdere Caddesi alt geçidi izlenerek tekrar Zincirlikuyu – Beşiktaş istikametine dönülmesi halinde Maslak istikametinden geliyormuş gibi Büyükdere Caddesi üzerindeki MetroCity’e ulaşılabilecektir.

  • Müşteri İlişkileri
Bir sorunuz mu var?
Bize mesaj gönderin

MetroCity Alışveriş Merkezi, 1. Levent’te Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan, gerek toplu taşıma araçları, gerekse özel araçlarla ulaşımı kolaylıkla sağlanmış bir alışveriş merkezi..