İLETİŞİM

MetroCity Alisveriş Merkezi, 1. Levent'te Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan ve ulaşımı gerek toplu taşıma araçları, gerekse özel araçlarla kolaylıkla sağlanmış bir alışveriş merkezi olarak İstanbul'un Avrupa Yakası'na kazandırılmıştır. MetroCity Alışveriş Merkezi'ne aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz:

METRO İLE

TAKSİM İSTİKAMETİNDEN ULAŞIM:

MetroCity Alışveriş Merkezi, Hacıosman - Yenikapı metro hattı ile 12 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Alışveriş Merkezi içine 1. Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “MetroCity Çıkışı” olarak yönlendirilmis yürüyen merdivenleri izlenerek alışveriş merkezine en kısa yoldan ulaşılabilir.

ARABA İLE

MASLAK VE FATİH SULTAN MEHMET KÖPSÜSÜ İSTİKAMETİNDEN ULAŞIM:

MetroCity Alışveriş Merkezi, 1. Levent Büyükdere Caddesi üzerinde bulunduğundan Fatih Sultan Mehmet köprüsü istikametinden gelen araçların köprüyü geçtikten sonra ikinci çıkış olan Levent - Sarıyer çıkışını kullananarak Zincirlikuyu - Beşiktaş istikametine yönelmeleri halinde MetroCity Alışveriş Merkezi, Maslak istikametinden gelen Büyükdere caddesi üzerinde sağ kolda görülecektir.

BEŞİKTAŞ - ZİNCİRLİKUYU İSTİKAMETİNDEN ULAŞIM:

Bu istikametten gelindiğinde sol kolda kalan Zincirlikuyu mezarlığı bitimindeki MetroCity Alışveriş Merkezi geçildikten sonra, Gültepe çıkışından çıkılarak soldaki ayrımdan Büyükdere Caddesi alt geçidi izlenerek tekrar Zincirlikuyu - Besiktas istikametine dönülmesi halinde Maslak istikametinden geliyormuş gibi Büyükdere Caddesi üzerindeki MetroCity'e ulaşılabilecektir.

İLETİŞİM FORMU

ADRES

ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. MetroCity Alışveriş Merkezi Büyükdere Cad. No:171 1.Levent 34330 - İstanbul

İLETİŞİM NUMARALARI

Alışveriş Merkezimiz bünyesinde esnaf ve sanatkarlara yönelik olarak kiralık mağazalar bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi talep@ece.com adresinden ya da İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden alabilirsiniz. Telefon  :   0 212 344 06 60
Faks        :   0 212 344 06 78

KİRALAMA İÇİN İRTİBAT

Telefon  :   0 212 344 06 60

E-POSTA

webform@metrocity.com.tr