ETKİNLİKLER

MetroCity

"Bil Bakalım" Katılım Koşulları

24-25 Mart 2017


"Bil Bakalım" Katılım Koşulları


- 24 Mart 2017, Cuma günü gerçekleşecek ''Bil Bakalım'' isimli yarışmamız 24.03.2017 tarihinde saat: 11.30'da MetroCity AVM Instagram hesabımızda hikaye olarak yayınlanacaktır.


- Instagram Hikayelerinden sorduğumuz sorunun cevabını Instagram sayfamızda paylaştığımız postun altına yorum olarak yazan son 10 kişiye MetroCity Icessporto'dan 40 dakikalık ücretsiz buz pateni giriş kartı hediye edilecektir.


- Katılım sadece MetroCity AVM Instagram hesabımız için geçerlidir.


- Instagram Hikayelerinin 24 saat süreliyle sınırlı olmasından dolayı yarışmamız 25.03.2017 saat: 11.30'da sonlanacaktır.


- Hediye edilen Icessporto buz pateni giriş kartları sadece MetroCity Icessporto'da ve 15.06.2017 tarihine kadar geçerlidir.


- Hediye edilen giriş kartları özel günler, bayramlar ve hafta sonları geçerli değildir.


- Kazananların isimleri 27.03.2017 tarihinde, MetroCity Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarında ve www.metrocity.com.tr adresinde açıklanacaktır.


- Kazananlar hediyelerini 27.03.2017 - 10.04.2017 tarihileri arasında, AVM içindeki zemin katta bulunan danışma noktasından teslim alabilirler. 10.04.2017 tarihine kadar hediye kartlarını teslim almayan yarışmacıların kazanım hakları iptal olacaktır.


- Kazananların danışmadan hediyelerini teslim alırken kimlik ibraz etmeleri ve hediye teslim formunu imzalamaları zorunludur.


- MetroCity AVM tarafından belirlenen sahte hesaplarla yarışmaya katılanların hediye kazanma hakları yoktur.


- Hediye kazanan talihliler, her bir davetiye ile en fazla bir (1) adet giriş kartı hak edecektir.


- 15 yaşından küçük katılımcılarımız hediyelerini ebeveynleriyle birlikte teslim alabilecektir.


- Kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılır.


- ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş çalışanları, Peak on Air çalışanları, MetroCity AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik elemanları ve temizlik elemanları katılamaz, katılmış olsalar dahi biletler teslim edilmez.


- ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş dilediği zaman kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.